| Fabrikant Onderdeelnummer | 45F4K7 |
|---|---|
| Fabrikant | Ohmite |
| product categorie | Door gatweerstanden |
| beschikbare kwaliteit | 50900 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES 4.7K OHM 5W 1% AXIAL |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | 45F4K7.pdf |
| Onderdeel nummer | 45F4K7 |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Weerstand | 4.7 kOhms |
| Tolerantie | ±1% |
| Vermogen (Watts) | 5W |
| Samenstelling | Wirewound |
| Kenmerken | - |
| Temperatuurcoëfficiënt | ±20ppm/°C |
| Bedrijfstemperatuur | - |
| Pakket / koffer | Axial |
| Apparaatpakket leverancier | Axial |
| Grootte / afmeting | 0.343" Dia x 0.937" L (8.70mm x 23.80mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | - |
| Aantal beëindigingen | 2 |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | 45F4K7 |
QY Componenten hebben de beste prijs voor 45F4K7, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen 45F4K7, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen 45F4K7, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Ohmite alle reeksen Door gatweerstanden componenten. U kunt ook andere delen kopen van Ohmite en Door gatweerstanden van ons. Zoals 90J50R, TCH35P1R50JE, B20J100, B20J2K0, 13FPR025E, B12J50KE, B20J25R, AP101 5K6 J, AP101 15R J, 90J10KE RNF14FTD332K, RNF14FTD21K0, RNF14FTD76K8, RNF14FTD8K45, RNF14FTD2K55, RNMF14FTC360R, ERD-S2TJ4R3V, RNF14FTD464R, CFM12JT750R, CF18JT910R.
Kopen Ohmite 45F4K7 bij ons, bespaar tijd en geld.