| Fabrikant Onderdeelnummer | 45FR15 |
|---|---|
| Fabrikant | Ohmite |
| product categorie | Door gatweerstanden |
| beschikbare kwaliteit | 466280 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES 0.15 OHM 5W 1% AXIAL |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | 45FR15.pdf |
| Onderdeel nummer | 45FR15 |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Weerstand | 150 mOhms |
| Tolerantie | ±1% |
| Vermogen (Watts) | 5W |
| Samenstelling | Wirewound |
| Kenmerken | - |
| Temperatuurcoëfficiënt | ±90ppm/°C |
| Bedrijfstemperatuur | - |
| Pakket / koffer | Axial |
| Apparaatpakket leverancier | Axial |
| Grootte / afmeting | 0.343" Dia x 0.937" L (8.70mm x 23.80mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | - |
| Aantal beëindigingen | 2 |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | 45FR15 |
QY Componenten hebben de beste prijs voor 45FR15, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen 45FR15, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen 45FR15, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Ohmite alle reeksen Door gatweerstanden componenten. U kunt ook andere delen kopen van Ohmite en Door gatweerstanden van ons. Zoals AP851 10R F, B20J500E, B20J40RE, B20J25RE, 95J3K3, B20J10R, B20J5R0, 13FPR005E, 14FPR010E, B20J5K0 RNF12FTD562K, RNF12FTD619K, RNF12FTD62R0, RNF12FTD71K5, RNF12FTD750R, RNF12FTD75K0, RNF12FTD80K6, RNF12FTD931K, RNF12FAD34R8, RNF12FAD42R2.
Kopen Ohmite 45FR15 bij ons, bespaar tijd en geld.