| Fabrikant Onderdeelnummer | 45FR25 |
|---|---|
| Fabrikant | Ohmite |
| product categorie | Door gatweerstanden |
| beschikbare kwaliteit | 116060 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES 0.25 OHM 5W 1% AXIAL |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | 45FR25.pdf |
| Onderdeel nummer | 45FR25 |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Weerstand | 250 mOhms |
| Tolerantie | ±1% |
| Vermogen (Watts) | 5W |
| Samenstelling | Wirewound |
| Kenmerken | - |
| Temperatuurcoëfficiënt | ±90ppm/°C |
| Bedrijfstemperatuur | - |
| Pakket / koffer | Axial |
| Apparaatpakket leverancier | Axial |
| Grootte / afmeting | 0.343" Dia x 0.937" L (8.70mm x 23.80mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | - |
| Aantal beëindigingen | 2 |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | 45FR25 |
QY Componenten hebben de beste prijs voor 45FR25, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen 45FR25, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen 45FR25, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Ohmite alle reeksen Door gatweerstanden componenten. U kunt ook andere delen kopen van Ohmite en Door gatweerstanden van ons. Zoals TA810PW20R0JE, TA810PW510RJE, SM204031503JE, B12J2K5E, TBH25PR075JE, AP851 4R7 J, TBH25P47R0JE, TAH20P75R0JE, TAH20P10K0JE, TAH20P15R0JE PCF14JT2M40, PCF14JT2R70, PCF14JT2K70, PCF14JT2M70, PCF14JT20R0, PCF14JT200R, PCF14JT200K, PCF14JT20K0, PCF14JT20M0, PCF14JT22R0.
Kopen Ohmite 45FR25 bij ons, bespaar tijd en geld.