| Fabrikant Onderdeelnummer | 45J10R |
|---|---|
| Fabrikant | Ohmite |
| product categorie | Door gatweerstanden |
| beschikbare kwaliteit | 474089 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES 10 OHM 5W 5% AXIAL |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | 45J10R.pdf |
| Onderdeel nummer | 45J10R |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Weerstand | 10 Ohms |
| Tolerantie | ±5% |
| Vermogen (Watts) | 5W |
| Samenstelling | Wirewound |
| Kenmerken | - |
| Temperatuurcoëfficiënt | ±20ppm/°C |
| Bedrijfstemperatuur | - |
| Pakket / koffer | Axial |
| Apparaatpakket leverancier | Axial |
| Grootte / afmeting | 0.343" Dia x 0.937" L (8.70mm x 23.80mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | - |
| Aantal beëindigingen | 2 |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | 45J10R |
QY Componenten hebben de beste prijs voor 45J10R, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen 45J10R, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen 45J10R, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Ohmite alle reeksen Door gatweerstanden componenten. U kunt ook andere delen kopen van Ohmite en Door gatweerstanden van ons. Zoals B8J2K5E, B8J6K0E, B12J1K5E, TA810PW15R0JE, B8J300E, TA810PW10R0JE, TBH25PR040JE, TBH25PR050JE, B8J10KE, AP851 47R J MFR-12FRF52-178R, MFR-12FRF52-17K4, MFR-12FRF52-17K8, MFR-12FRF52-17R4, MFR-12FRF52-17R8, MFR-12FRF52-180K, MFR-12FRF52-180R, MFR-12FRF52-182K, MFR-12FRF52-182R, MFR-12FRF52-187K.
Kopen Ohmite 45J10R bij ons, bespaar tijd en geld.