| Fabrikant Onderdeelnummer | 45J25R |
|---|---|
| Fabrikant | Ohmite |
| product categorie | Door gatweerstanden |
| beschikbare kwaliteit | 118390 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES 25 OHM 5W 5% AXIAL |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | 45J25R.pdf |
| Onderdeel nummer | 45J25R |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Weerstand | 25 Ohms |
| Tolerantie | ±5% |
| Vermogen (Watts) | 5W |
| Samenstelling | Wirewound |
| Kenmerken | - |
| Temperatuurcoëfficiënt | ±20ppm/°C |
| Bedrijfstemperatuur | - |
| Pakket / koffer | Axial |
| Apparaatpakket leverancier | Axial |
| Grootte / afmeting | 0.343" Dia x 0.937" L (8.70mm x 23.80mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | - |
| Aantal beëindigingen | 2 |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | 45J25R |
QY Componenten hebben de beste prijs voor 45J25R, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen 45J25R, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen 45J25R, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Ohmite alle reeksen Door gatweerstanden componenten. U kunt ook andere delen kopen van Ohmite en Door gatweerstanden van ons. Zoals AP101 2R7 J, AP101 6K8 J, AP101 3K J, AP101 3K3 J, TCH35PR510JE, TP810PW20R0JE, 17FPR025E, 17FPR020E, 17FPR050E, MOX-1N-131007JE HVR3700001153FR500, HVR3700002704FR500, HVR3700003924FR500, RC14JB220K, RC14JB180R, HVR3700005104FR500, EP3W100RJ, HVR3700001404FR500, RC14JB2K70, NFR25H0004707JR500.
Kopen Ohmite 45J25R bij ons, bespaar tijd en geld.