| Fabrikant Onderdeelnummer | 511R-2F |
|---|---|
| Fabrikant | API Delevan Inc. |
| product categorie | Vaste smoorspoelen |
| beschikbare kwaliteit | 471615 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | FIXED IND 160NH 2.37A 40 MOHM TH |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | 511R-2F.pdf |
| Onderdeel nummer | 511R-2F |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Type | Wirewound |
| Materiaal - Kern | Phenolic |
| Inductie | 160nH |
| Tolerantie | ±1% |
| Huidige score | 2.37A |
| Huidig - Verzadiging | - |
| afscherming | Unshielded |
| DC Resistance (DCR) | 40 mOhm Max |
| Q @ Freq | 50 @ 25MHz |
| Frequentie - zelfresonant | 525MHz |
| ratings | - |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Inductance Frequency - Test | 25MHz |
| Kenmerken | - |
| Montage type | Through Hole |
| Pakket / koffer | Axial |
| Apparaatpakket leverancier | - |
| Grootte / afmeting | 0.156" Dia x 0.375" L (3.96mm x 9.53mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | 511R-2F |
QY Componenten hebben de beste prijs voor 511R-2F, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen 511R-2F, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen 511R-2F, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van API Delevan Inc. alle reeksen Vaste smoorspoelen componenten. U kunt ook andere delen kopen van API Delevan Inc. en Vaste smoorspoelen van ons. Zoals 1025-78J, 1025-80J, 1025-82J, 1025-84J, 1025-86J, 1025-88J, 1025-90J, 1025-92J, 1025R-78J, 1025R-80J 744761168C, 744761182C, 744761212C, 744761218C, 744760027C, 74476013C, LQH43CN101K03L, LQH43CN471K03L, LQH43CN221K03L, 7447649133.
Kopen API Delevan Inc. 511R-2F bij ons, bespaar tijd en geld.