| Fabrikant Onderdeelnummer | 5704 |
|---|---|
| Fabrikant | Bourns Inc. |
| product categorie | Vaste smoorspoelen |
| beschikbare kwaliteit | 24010 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | FIXED IND 275UH 2A 240 MOHM TH |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | 5704.pdf |
| Onderdeel nummer | 5704 |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Obsolete |
| Type | Toroidal |
| Materiaal - Kern | Iron Powder |
| Inductie | 275µH |
| Tolerantie | ±15% |
| Huidige score | 2A |
| Huidig - Verzadiging | - |
| afscherming | Unshielded |
| DC Resistance (DCR) | 240 mOhm Max |
| Q @ Freq | - |
| Frequentie - zelfresonant | - |
| ratings | - |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 105°C |
| Inductance Frequency - Test | 1kHz |
| Kenmerken | - |
| Montage type | Through Hole |
| Pakket / koffer | Radial |
| Apparaatpakket leverancier | - |
| Grootte / afmeting | 0.875" Dia x 0.437" W (22.22mm x 11.10mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | 5704 |
QY Componenten hebben de beste prijs voor 5704, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen 5704, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen 5704, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Bourns Inc. alle reeksen Vaste smoorspoelen componenten. U kunt ook andere delen kopen van Bourns Inc. en Vaste smoorspoelen van ons. Zoals MOV-10D681K, MOV-10D751K, CG0402MLC-05LGA, CG0402MLC-12LGA, CG0402MLC-3.3LGA, CG0402MLC-24LGA, CG0603MLC-05LEA, CG0603MLC-12LEA, CG0603MLC-3.3LEA, CG0603MLC-24LEA IMS05RU6R8J, IMS05RU821K, IMS05RU822J, IMS05RU822K, IMS05RU8R2K, IMS05RUR10K, IMS05RUR12J, IMS05RUR15J, IMS05RUR15K, IMS05RUR33J.
Kopen Bourns Inc. 5704 bij ons, bespaar tijd en geld.