| Fabrikant Onderdeelnummer | 5707 |
|---|---|
| Fabrikant | Bourns Inc. |
| product categorie | Vaste smoorspoelen |
| beschikbare kwaliteit | 107390 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | FIXED IND 75UH 5A 40 MOHM TH |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | 5707.pdf |
| Onderdeel nummer | 5707 |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Obsolete |
| Type | Toroidal |
| Materiaal - Kern | Iron Powder |
| Inductie | 75µH |
| Tolerantie | ±15% |
| Huidige score | 5A |
| Huidig - Verzadiging | - |
| afscherming | Unshielded |
| DC Resistance (DCR) | 40 mOhm Max |
| Q @ Freq | - |
| Frequentie - zelfresonant | - |
| ratings | - |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 105°C |
| Inductance Frequency - Test | 1kHz |
| Kenmerken | - |
| Montage type | Through Hole |
| Pakket / koffer | Radial |
| Apparaatpakket leverancier | - |
| Grootte / afmeting | 0.875" Dia x 0.437" W (22.22mm x 11.10mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | 5707 |
QY Componenten hebben de beste prijs voor 5707, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen 5707, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen 5707, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Bourns Inc. alle reeksen Vaste smoorspoelen componenten. U kunt ook andere delen kopen van Bourns Inc. en Vaste smoorspoelen van ons. Zoals 2038-35-SM-RP2LF, 2038-42-SM-RP, 2038-47-SM-RP, 2038-60-SM-RP, 2038-80-SM-RP, 2038-15-SM-RP2LF, ST-0350-BLB-STD, ST-0400-BLB-STD, ST-0470-BLB-STD, ST-0600-BLB-STD B82422A1222K100, B82422A1103K100, B82422A1104K100, B82422A3120K100, B82422A1223K100, B82422A3101K100, LQH43PN100M26L, LQH43PN470M26L, LQH43PN1R0N26L, LQH43PN221M26L.
Kopen Bourns Inc. 5707 bij ons, bespaar tijd en geld.