| Fabrikant Onderdeelnummer | 5712 |
|---|---|
| Fabrikant | Bourns Inc. |
| product categorie | Vaste smoorspoelen |
| beschikbare kwaliteit | 192440 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | FIXED IND 150UH 4.75A 46 MOHM TH |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | 5712.pdf |
| Onderdeel nummer | 5712 |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Obsolete |
| Type | Toroidal |
| Materiaal - Kern | Iron Powder |
| Inductie | 150µH |
| Tolerantie | ±15% |
| Huidige score | 4.75A |
| Huidig - Verzadiging | - |
| afscherming | Unshielded |
| DC Resistance (DCR) | 46 mOhm Max |
| Q @ Freq | - |
| Frequentie - zelfresonant | - |
| ratings | - |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 105°C |
| Inductance Frequency - Test | 1kHz |
| Kenmerken | - |
| Montage type | Through Hole |
| Pakket / koffer | Radial |
| Apparaatpakket leverancier | - |
| Grootte / afmeting | 0.875" Dia x 0.437" W (22.22mm x 11.10mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | 5712 |
QY Componenten hebben de beste prijs voor 5712, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen 5712, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen 5712, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Bourns Inc. alle reeksen Vaste smoorspoelen componenten. U kunt ook andere delen kopen van Bourns Inc. en Vaste smoorspoelen van ons. Zoals 2046-14-C2LF, 2046-25-C2LF, 2046-40-C2LF, 2046-47-C2LF, 2046-60-C2LF, 2052-25-SM-RPLF, 2052-42-SM-RPLF, 2052-60-SM-RPLF, 2052-80-SM-RPLF, 2052-35-SM-RPLF CW252016-R39J, LQH32CNR27M33L, NLV32T-R10J-EFD, NLV25T-R18J-EFD, LQH32MN4R7K23L, CW252016-R15J, NLV32T-018J-EFD, NLV32T-022J-EFD, LQP18MN22NG02D, NLV25T-056J-EFD.
Kopen Bourns Inc. 5712 bij ons, bespaar tijd en geld.