| Fabrikant Onderdeelnummer | 5721 |
|---|---|
| Fabrikant | Bourns Inc. |
| product categorie | Vaste smoorspoelen |
| beschikbare kwaliteit | 181150 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | FIXED IND 250UH 8A 41 MOHM TH |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | 5721.pdf |
| Onderdeel nummer | 5721 |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Obsolete |
| Type | Toroidal |
| Materiaal - Kern | Iron Powder |
| Inductie | 250µH |
| Tolerantie | ±15% |
| Huidige score | 8A |
| Huidig - Verzadiging | - |
| afscherming | Unshielded |
| DC Resistance (DCR) | 41 mOhm Max |
| Q @ Freq | - |
| Frequentie - zelfresonant | - |
| ratings | - |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 105°C |
| Inductance Frequency - Test | 1kHz |
| Kenmerken | - |
| Montage type | Through Hole |
| Pakket / koffer | Radial |
| Apparaatpakket leverancier | - |
| Grootte / afmeting | 0.875" Dia x 0.437" W (22.22mm x 11.10mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | 5721 |
QY Componenten hebben de beste prijs voor 5721, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen 5721, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen 5721, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Bourns Inc. alle reeksen Vaste smoorspoelen componenten. U kunt ook andere delen kopen van Bourns Inc. en Vaste smoorspoelen van ons. Zoals CR0603-FX-4531ELF, CR0603-JW-103EAS, CR1206-JW-100ELF, CR0805-FX-4751ELF, CR0603-FX-6651ELF, CR0603-JW-561GLF, CR0805-FX-3011ELF, CR0603-FX-10R0ELF, CR1206-JW-201ELF, CR0603-FX-2211ELF MLG1005S4N7STD25, MLK0603L1N0ST000, LQP03TN68NJ02D, HKQ0603W16NJ-T, LQP03TQ1N6C02D, HKQ0603W24NJ-T, MLG1005SR20JT000, HKQ0603W11NH-T, MLG1005S6N8JT000, HKQ0603W1N3B-T.
Kopen Bourns Inc. 5721 bij ons, bespaar tijd en geld.