| Fabrikant Onderdeelnummer | 5723 |
|---|---|
| Fabrikant | Bourns Inc. |
| product categorie | Vaste smoorspoelen |
| beschikbare kwaliteit | 120460 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | FIXED IND 1.8MH 2.5A 550 MOHM TH |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | 5723.pdf |
| Onderdeel nummer | 5723 |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Obsolete |
| Type | Toroidal |
| Materiaal - Kern | Iron Powder |
| Inductie | 1.8mH |
| Tolerantie | ±15% |
| Huidige score | 2.5A |
| Huidig - Verzadiging | - |
| afscherming | Unshielded |
| DC Resistance (DCR) | 550 mOhm Max |
| Q @ Freq | - |
| Frequentie - zelfresonant | - |
| ratings | - |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 105°C |
| Inductance Frequency - Test | 1kHz |
| Kenmerken | - |
| Montage type | Through Hole |
| Pakket / koffer | Radial |
| Apparaatpakket leverancier | - |
| Grootte / afmeting | 0.875" Dia x 0.437" W (22.22mm x 11.10mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | 5723 |
QY Componenten hebben de beste prijs voor 5723, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen 5723, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen 5723, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Bourns Inc. alle reeksen Vaste smoorspoelen componenten. U kunt ook andere delen kopen van Bourns Inc. en Vaste smoorspoelen van ons. Zoals CDSOT236-DSL0324, CD0603-T12C, CDDFN2-T4.7C, CDSOT236-T12LC, CDSOT236-T12LC-SP, TISP6NTP2CDR-S, TISP9110LDMR-S, TISP61089HDMR-S, 1669-06, TISP8210MDR-S DR73-8R2-R, CDPH4D19FNP-470MC, CDPH4D19FNP-6R8MC, HCMA0503-5R6-R, HCMA0503-4R7-R, DR73-471-R, SLF7045T-470MR75-PF, SLF7045T-681MR20-PF, SLF7045T-6R8M1R7-PF, CDRH8D28NP-100NC.
Kopen Bourns Inc. 5723 bij ons, bespaar tijd en geld.