| Fabrikant Onderdeelnummer | 5727 |
|---|---|
| Fabrikant | Bourns Inc. |
| product categorie | Vaste smoorspoelen |
| beschikbare kwaliteit | 25650 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | FIXED IND 35UH 2.5A 35 MOHM TH |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | 5727.pdf |
| Onderdeel nummer | 5727 |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Obsolete |
| Type | Toroidal |
| Materiaal - Kern | Iron Powder |
| Inductie | 35µH |
| Tolerantie | ±15% |
| Huidige score | 2.5A |
| Huidig - Verzadiging | - |
| afscherming | Unshielded |
| DC Resistance (DCR) | 35 mOhm Max |
| Q @ Freq | - |
| Frequentie - zelfresonant | - |
| ratings | - |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 105°C |
| Inductance Frequency - Test | 1kHz |
| Kenmerken | - |
| Montage type | Through Hole |
| Pakket / koffer | Radial |
| Apparaatpakket leverancier | - |
| Grootte / afmeting | 0.875" Dia x 0.437" W (22.22mm x 11.10mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | 5727 |
QY Componenten hebben de beste prijs voor 5727, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen 5727, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen 5727, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Bourns Inc. alle reeksen Vaste smoorspoelen componenten. U kunt ook andere delen kopen van Bourns Inc. en Vaste smoorspoelen van ons. Zoals 2036-23-SM-RPLF-H, 2036-09-SM-RPLF-H, 2036-60-SM-RPLF-H, 2038-35-SM-RPLF, 2018-09-SMH-RPLF, 2018-42-SMH-RPLF, 1820-28-A3, 2036-09-B2LF, 2026-15-C2LF, 2036-07-B3LF CBC3225T680KR, CBC3225T330KR, CBC3225T1R0MR, CBC3225T2R2MR, CBC3225T150KR, CBC3225T330MR, AISC-0603-R033G-T, BRC2016T4R7M, LHL08TB4R7M, BRC2016T101K.
Kopen Bourns Inc. 5727 bij ons, bespaar tijd en geld.