| Fabrikant Onderdeelnummer | 5728 |
|---|---|
| Fabrikant | Bourns Inc. |
| product categorie | Vaste smoorspoelen |
| beschikbare kwaliteit | 141450 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | FIXED IND 50UH 2.5A 60 MOHM TH |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | 5728.pdf |
| Onderdeel nummer | 5728 |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Obsolete |
| Type | Toroidal |
| Materiaal - Kern | Iron Powder |
| Inductie | 50µH |
| Tolerantie | ±15% |
| Huidige score | 2.5A |
| Huidig - Verzadiging | - |
| afscherming | Unshielded |
| DC Resistance (DCR) | 60 mOhm Max |
| Q @ Freq | - |
| Frequentie - zelfresonant | - |
| ratings | - |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 105°C |
| Inductance Frequency - Test | 1kHz |
| Kenmerken | - |
| Montage type | Through Hole |
| Pakket / koffer | Radial |
| Apparaatpakket leverancier | - |
| Grootte / afmeting | 0.875" Dia x 0.437" W (22.22mm x 11.10mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | 5728 |
QY Componenten hebben de beste prijs voor 5728, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen 5728, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen 5728, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Bourns Inc. alle reeksen Vaste smoorspoelen componenten. U kunt ook andere delen kopen van Bourns Inc. en Vaste smoorspoelen van ons. Zoals MOV-07D331KTR, MOV-07D101KTR, MOV-07D621K, MOV-07D220K, MOV-07D680K, MOV-07D781K, MOV-10D151K, MOV-10D181K, MOV-10D301K, MOV-10D331K NLV32T-R10J-EF, NLV32T-R15J-EF, NLV32T-R18J-EF, NLV32T-R22J-EF, NLV32T-R33J-EF, NLV32T-R47J-EF, NLCV25T-100K-EF, NLCV32T-101K-EF, NLV32T-R56J-PF, NLV32T-056J-PF.
Kopen Bourns Inc. 5728 bij ons, bespaar tijd en geld.