| Fabrikant Onderdeelnummer | 5730 |
|---|---|
| Fabrikant | Bourns Inc. |
| product categorie | Vaste smoorspoelen |
| beschikbare kwaliteit | 73210 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | FIXED IND 70UH 3A 50 MOHM TH |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | 5730.pdf |
| Onderdeel nummer | 5730 |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Obsolete |
| Type | Toroidal |
| Materiaal - Kern | Iron Powder |
| Inductie | 70µH |
| Tolerantie | ±15% |
| Huidige score | 3A |
| Huidig - Verzadiging | - |
| afscherming | Unshielded |
| DC Resistance (DCR) | 50 mOhm Max |
| Q @ Freq | - |
| Frequentie - zelfresonant | - |
| ratings | - |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 105°C |
| Inductance Frequency - Test | 1kHz |
| Kenmerken | - |
| Montage type | Through Hole |
| Pakket / koffer | Radial |
| Apparaatpakket leverancier | - |
| Grootte / afmeting | 0.875" Dia x 0.437" W (22.22mm x 11.10mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | 5730 |
QY Componenten hebben de beste prijs voor 5730, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen 5730, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen 5730, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Bourns Inc. alle reeksen Vaste smoorspoelen componenten. U kunt ook andere delen kopen van Bourns Inc. en Vaste smoorspoelen van ons. Zoals PWR6327W68R0J, PWR6327W68R0JE, PWR6327W7R50J, PWR6327W7R50JE, PWR6327W9R09F, PWR6327WR005J, PWR6327WR010J, PWR6327WR010JE, PWR6327WR015J, PWR6327WR015JE LQW18AN51NJ8ZD, LQW18AN52NJ8ZD, LQW18AN56NJ8ZD, LQW18AN58NJ8ZD, LQW18AN68NJ8ZD, LQW18AN69NJ8ZD, LQW18AN72NJ8ZD, LQW18AN75NJ8ZD, LQW18AN78NJ8ZD, LQW18AN82NJ8ZD.
Kopen Bourns Inc. 5730 bij ons, bespaar tijd en geld.