| Fabrikant Onderdeelnummer | 613SS2 |
|---|---|
| Fabrikant | Honeywell Sensing and Productivity Solutions |
| product categorie | Magnetische sensoren - schakelaars (vaste toestand) |
| beschikbare kwaliteit | 175120 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | MAGNETIC SWITCH UNIPOLAR 4DIP |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | 613SS2.pdf |
| Onderdeel nummer | 613SS2 |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Obsolete |
| Functie | Unipolar Switch |
| Technologie | Hall Effect |
| Polarisatie | South Pole |
| Detectie bereik | 60mT Trip, 5mT Release |
| Test conditie | -40°C ~ 150°C |
| Voltage - Levering | 6 V ~ 16 V |
| Huidige - Levering (Max) | 10mA |
| Stroom - Uitgang (Max) | 10mA |
| Uitgangstype | Open Collector |
| Kenmerken | - |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C ~ 150°C (TA) |
| Pakket / koffer | 4-DIP Module |
| Apparaatpakket leverancier | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | 613SS2 |
QY Componenten hebben de beste prijs voor 613SS2, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen 613SS2, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen 613SS2, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Honeywell Sensing and Productivity Solutions alle reeksen Magnetische sensoren - schakelaars (vaste toestand) componenten. U kunt ook andere delen kopen van Honeywell Sensing and Productivity Solutions en Magnetische sensoren - schakelaars (vaste toestand) van ons. Zoals 103SR13A-2, GTN1A211, 3050S10, 3070A, 1GP4004, SNG-QPLA-000, 3050A13, 3040AN40, 1GP7001, GTN1A113 TSH253CX RFG, S-5716ANSL1-M3T1U, S-5716ACDH2-M3T1U, S-5716ANDL2-M3T1U, S-5716ACDL1-M3T1U, TSH282CX RFG, DRV5015A2QDBZT, DRV5015A3QDBZT, DRV5015A1QDBZT, APS13291KLHALT.
Kopen Honeywell Sensing and Productivity Solutions 613SS2 bij ons, bespaar tijd en geld.