| Fabrikant Onderdeelnummer | 651MLF |
|---|---|
| Fabrikant | IDT, Integrated Device Technology Inc |
| product categorie | Klok / Timing - Klokbuffers, stuurprogramma's |
| beschikbare kwaliteit | 36600 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IC CLK BUFFER 1:4 200MHZ 8SOIC |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | 651MLF.pdf |
| Onderdeel nummer | 651MLF |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Type | Fanout Buffer (Distribution) |
| Aantal circuits | 1 |
| Ratio - Input: Output | 1:4 |
| Differentieel - Ingang: uitgang | No/No |
| Invoer | Clock |
| uitgang | Clock |
| Frequentie - Max | 200MHz |
| Voltage - Levering | 1.425 V ~ 2.625 V |
| Bedrijfstemperatuur | 0°C ~ 70°C |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Apparaatpakket leverancier | 8-SOIC |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | 651MLF |
QY Componenten hebben de beste prijs voor 651MLF, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen 651MLF, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen 651MLF, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van IDT, Integrated Device Technology Inc alle reeksen Klok / Timing - Klokbuffers, stuurprogramma's componenten. U kunt ook andere delen kopen van IDT, Integrated Device Technology Inc en Klok / Timing - Klokbuffers, stuurprogramma's van ons. Zoals 83PN128AKILF, 84021BYLF, 840441EKLF, 843207BY-350LF, 843251AGI-HPLF, 8440258CK-46LF, 844244AGI-04LF, 844S004BKI-01LF, 854S202AYI-01LF, 854S296DKI-33LF CDCLVP1212RHAT, NB6N14SMNG, LMK01801BISQE/NOPB, 8P34S1106NLGI, AD9515BCPZ, NB7L14MNG, 854110AYILF, ADCLK925BCPZ-WP, 831724AKILF, LMK01000ISQE/NOPB.
Kopen IDT, Integrated Device Technology Inc 651MLF bij ons, bespaar tijd en geld.