| Fabrikant Onderdeelnummer | 73WL7R620F |
|---|---|
| Fabrikant | CTS Resistor Products |
| product categorie | Chipweerstand - opbouw |
| beschikbare kwaliteit | 106050 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES 0.62 OHM 1% 2W 2512 WIDE |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | 73WL7R620F.pdf |
| Onderdeel nummer | 73WL7R620F |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Weerstand | 620 mOhms |
| Tolerantie | ±1% |
| Vermogen (Watts) | 2W |
| Samenstelling | Thick Film |
| Kenmerken | Current Sense |
| Temperatuurcoëfficiënt | ±200ppm/°C |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 155°C |
| Pakket / koffer | Wide 2512 (6432 Metric), 1225 |
| Apparaatpakket leverancier | 2512 |
| Grootte / afmeting | 0.126" L x 0.248" W (3.20mm x 6.30mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.028" (0.71mm) |
| Aantal beëindigingen | 2 |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | 73WL7R620F |
QY Componenten hebben de beste prijs voor 73WL7R620F, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen 73WL7R620F, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen 73WL7R620F, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van CTS Resistor Products alle reeksen Chipweerstand - opbouw componenten. U kunt ook andere delen kopen van CTS Resistor Products en Chipweerstand - opbouw van ons. Zoals 742C083682JP, 742C083680JP, 742C083180JP, 742C083154JP, 742C083473GP, 742C043000XP, 742C043100JP, 742C043120JP, 742C043123JP, 742C043151JP AC0201FR-076K34L, AC0201FR-076K98L, AC0201FR-07715KL, AC0201FR-07715RL, AC0201FR-0771K5L, AC0201FR-0771R5L, AC0201FR-07732KL, AC0201FR-07732RL, AC0201FR-0773K2L, AC0201FR-0773R2L.
Kopen CTS Resistor Products 73WL7R620F bij ons, bespaar tijd en geld.