| Fabrikant Onderdeelnummer | 74AC273PC |
|---|---|
| Fabrikant | ON Semiconductor |
| product categorie | Logica - Flip Flops |
| beschikbare kwaliteit | 43940 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IC FF D-TYPE SNGL 8BIT 20DIP |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | 74AC273PC.pdf |
| Onderdeel nummer | 74AC273PC |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Obsolete |
| Functie | Master Reset |
| Type | D-Type |
| Uitgangstype | Non-Inverted |
| Aantal elementen | 1 |
| Aantal bits per element | 8 |
| Klok frequentie | 175MHz |
| Max Propagation Delay @ V, Max CL | 10ns @ 5V, 50pF |
| Trigger Type | Positive Edge |
| Stroom - Uitgang hoog, laag | 24mA, 24mA |
| Voltage - Levering | 2 V ~ 6 V |
| Current - Quiescent (Iq) | 40µA |
| Ingangscapaciteit | 4.5pF |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Montage type | Through Hole |
| Pakket / koffer | 20-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | 74AC273PC |
QY Componenten hebben de beste prijs voor 74AC273PC, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen 74AC273PC, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen 74AC273PC, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van ON Semiconductor alle reeksen Logica - Flip Flops componenten. U kunt ook andere delen kopen van ON Semiconductor en Logica - Flip Flops van ons. Zoals NCP1377P, NCP1217P133, NCP1217P100, NCP1216P65, NCP1212P, NCP1216P100, NCP1205P2, NCP1205P, NCP1201P60, MC34025DW 74HCT377PW-Q100J, 74HCT175PW-Q100J, MC74HC112ADTG, 74LVC16374ADGG-Q1J, MC74HC112ADG, 74LVT16374ADGG,518, 74LVT16374ADGG,118, 74LVT16374ADGG,512, 74LVT16374ADGG,112, MM74HCT74MTC.
Kopen ON Semiconductor 74AC273PC bij ons, bespaar tijd en geld.