| Fabrikant Onderdeelnummer | 74ACT174SCX |
|---|---|
| Fabrikant | ON Semiconductor |
| product categorie | Logica - Flip Flops |
| beschikbare kwaliteit | 55470 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IC FF D-TYPE SNGL 6BIT 16SOIC |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | 74ACT174SCX.pdf |
| Onderdeel nummer | 74ACT174SCX |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Obsolete |
| Functie | Master Reset |
| Type | D-Type |
| Uitgangstype | Non-Inverted |
| Aantal elementen | 1 |
| Aantal bits per element | 6 |
| Klok frequentie | 200MHz |
| Max Propagation Delay @ V, Max CL | 10.5ns @ 5V, 50pF |
| Trigger Type | Positive Edge |
| Stroom - Uitgang hoog, laag | 24mA, 24mA |
| Voltage - Levering | 4.5 V ~ 5.5 V |
| Current - Quiescent (Iq) | 40µA |
| Ingangscapaciteit | 4.5pF |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | 74ACT174SCX |
QY Componenten hebben de beste prijs voor 74ACT174SCX, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen 74ACT174SCX, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen 74ACT174SCX, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van ON Semiconductor alle reeksen Logica - Flip Flops componenten. U kunt ook andere delen kopen van ON Semiconductor en Logica - Flip Flops van ons. Zoals LB1940T-TLM-H, FDMF6706C, LB1939T-TLM-E, BF959, BF959G, BF959RL1, BF959RL1G, BF959ZL1, BF959ZL1G, MMBTH10-4LT1 TC74VHC574FK(EL,K), 74VHC273TTR, CD74ACT273PWR, SN74ABT374ADBR, SN74AUC1G79DBVR, SN74AUC1G80DCKR, SN74AUP1G79DBVR, SN74AUC1G79DCKR, SN74LVC1G79DCKR, 74HCT74PW,118.
Kopen ON Semiconductor 74ACT174SCX bij ons, bespaar tijd en geld.