| Fabrikant Onderdeelnummer | 74ACT841SCX |
|---|---|
| Fabrikant | ON Semiconductor |
| product categorie | Logica - Vergrendelingen |
| beschikbare kwaliteit | 462081 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IC LATCH TRANSP 10BIT 24SOIC |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | 74ACT841SCX.pdf |
| Onderdeel nummer | 74ACT841SCX |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Obsolete |
| Logica Type | D-Type Transparent Latch |
| Circuit | 10:10 |
| Uitgangstype | Tri-State |
| Voltage - Levering | 4.5 V ~ 5.5 V |
| Onafhankelijke circuits | 1 |
| Vertragingstijd - Voortplanting | 5.5ns |
| Stroom - Uitgang hoog, laag | 24mA, 24mA |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C ~ 85°C |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Apparaatpakket leverancier | 24-SOIC |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | 74ACT841SCX |
QY Componenten hebben de beste prijs voor 74ACT841SCX, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen 74ACT841SCX, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen 74ACT841SCX, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van ON Semiconductor alle reeksen Logica - Vergrendelingen componenten. U kunt ook andere delen kopen van ON Semiconductor en Logica - Vergrendelingen van ons. Zoals 2SB1215S-TL-H, 2SB1215T-TL-H, 2SD1815T-TL-E, 2SB1216S-TL-H, 2SB1216T-TL-H, CAT4106HV4-GT2, NCP5030MTTXG, 2SB1203S-TL-H, 2SB1203T-TL-H, 2SD1803S-TL-H SN74HC573AQDWRQ1, 74LVTH373MTC, CD74HCT573M96, CD74HC259M96, CD74HC373M96, SN74LVC373AN, 74HC573D, SN74ALVCH373DGVR, SN74LVTH373NSR, 74LVT573MTCX.
Kopen ON Semiconductor 74ACT841SCX bij ons, bespaar tijd en geld.