| Fabrikant Onderdeelnummer | 74F353PC |
|---|---|
| Fabrikant | ON Semiconductor |
| product categorie | Logica - Signaalschakelaars, multiplexers, decoders |
| beschikbare kwaliteit | 184550 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | DUAL 4-INPUT MULTIPLEXER |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | 74F353PC.pdf |
| Onderdeel nummer | 74F353PC |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Obsolete |
| Type | Multiplexer |
| Circuit | 2 x 4:1 |
| Onafhankelijke circuits | 1 |
| Stroom - Uitgang hoog, laag | - |
| Spanningsbron | Single Supply |
| Voltage - Levering | 4.5 V ~ 5.5 V |
| Bedrijfstemperatuur | 0°C ~ 70°C |
| Montage type | Through Hole |
| Pakket / koffer | 16-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Apparaatpakket leverancier | 16-DIP |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | 74F353PC |
QY Componenten hebben de beste prijs voor 74F353PC, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen 74F353PC, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen 74F353PC, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van ON Semiconductor alle reeksen Logica - Signaalschakelaars, multiplexers, decoders componenten. U kunt ook andere delen kopen van ON Semiconductor en Logica - Signaalschakelaars, multiplexers, decoders van ons. Zoals LC03-6R2, SMDA05-6R2, SMBJ12AONT3, 1SMF16BT3, 1SMA16CAT3, SRDA05-4R2, 1.5KE100ARL4, NUP4301MR6T1, NUP2301MW6T1, NZL5V6ATT1 CD74AC138M96, FST3125MTCX, SN74CBTD3861PWR, QS3VH125QG8, SN74LVC2G157DCTR, 74HC238BQ,115, 74CBTLV3245BQ,115, SN74CBTD3384CDGVR, SN74CBT3251PWR, SN74CBTD3384PWR.
Kopen ON Semiconductor 74F353PC bij ons, bespaar tijd en geld.