| Fabrikant Onderdeelnummer | 766161000XP |
|---|---|
| Fabrikant | CTS Resistor Products |
| product categorie | Weerstandsnetwerken, arrays |
| beschikbare kwaliteit | 29650 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES ARRAY 15 RES ZERO OHM 16SOIC |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | 766161000XP.pdf |
| Onderdeel nummer | 766161000XP |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Circuit Type | Bussed |
| Weerstand (ohms) | 0.0 |
| Tolerantie | Jumper |
| Aantal weerstanden | 15 |
| Resistor Matching Ratio | - |
| Resistor-Ratio-Drift | - |
| Aantal pins | 16 |
| Vermogen per element | 80mW |
| Temperatuurcoëfficiënt | - |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 125°C |
| toepassingen | - |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Apparaatpakket leverancier | - |
| Grootte / afmeting | 0.390" L x 0.154" W (9.90mm x 3.90mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.069" (1.75mm) |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | 766161000XP |
QY Componenten hebben de beste prijs voor 766161000XP, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen 766161000XP, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen 766161000XP, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van CTS Resistor Products alle reeksen Weerstandsnetwerken, arrays componenten. U kunt ook andere delen kopen van CTS Resistor Products en Weerstandsnetwerken, arrays van ons. Zoals CER0242A, CER0243A, CER0243B, CER0243D, CER0244A, CER0244B, CER0244E, CER0244G, CER0245A, CER0245B 4306R-101-103, 4306R-101-331LF, 4114R-1-473LF, 4114R-1-680LF, 4816P-T02-102LF, 4816P-T02-472LF, 4816P-T02-221LF, 4816P-T01-153LF, 4306R-101-223LF, 4816P-T01-473LF.
Kopen CTS Resistor Products 766161000XP bij ons, bespaar tijd en geld.