| Fabrikant Onderdeelnummer | 766163000XP |
|---|---|
| Fabrikant | CTS Resistor Products |
| product categorie | Weerstandsnetwerken, arrays |
| beschikbare kwaliteit | 166760 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES ARRAY 8 RES ZERO OHM 16SOIC |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | 766163000XP.pdf |
| Onderdeel nummer | 766163000XP |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Circuit Type | Isolated |
| Weerstand (ohms) | 0.0 |
| Tolerantie | Jumper |
| Aantal weerstanden | 8 |
| Resistor Matching Ratio | - |
| Resistor-Ratio-Drift | - |
| Aantal pins | 16 |
| Vermogen per element | 160mW |
| Temperatuurcoëfficiënt | - |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 125°C |
| toepassingen | - |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Apparaatpakket leverancier | - |
| Grootte / afmeting | 0.390" L x 0.154" W (9.90mm x 3.90mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.069" (1.75mm) |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | 766163000XP |
QY Componenten hebben de beste prijs voor 766163000XP, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen 766163000XP, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen 766163000XP, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van CTS Resistor Products alle reeksen Weerstandsnetwerken, arrays componenten. U kunt ook andere delen kopen van CTS Resistor Products en Weerstandsnetwerken, arrays van ons. Zoals 767163332GP, 767141104GP, 767163222GP, 767141473GP, 767163103GP, 767163512GP, 767163101GP, 752091103GP, 741X083470JP, 741X083100JP EXB-24V431JX, EXB-24V511JX, EXB-24V621JX, EXB-24V751JX, EXB-24V911JX, EXB-24V112JX, EXB-24V132JX, EXB-24V162JX, EXB-24V202JX, EXB-24V242JX.
Kopen CTS Resistor Products 766163000XP bij ons, bespaar tijd en geld.