| Fabrikant Onderdeelnummer | 767141680GP |
|---|---|
| Fabrikant | CTS Resistor Products |
| product categorie | Weerstandsnetwerken, arrays |
| beschikbare kwaliteit | 22150 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES ARRAY 13 RES 68 OHM 14SOIC |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | 767141680GP.pdf |
| Onderdeel nummer | 767141680GP |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Circuit Type | Bussed |
| Weerstand (ohms) | 68 |
| Tolerantie | ±2% |
| Aantal weerstanden | 13 |
| Resistor Matching Ratio | - |
| Resistor-Ratio-Drift | - |
| Aantal pins | 14 |
| Vermogen per element | 100mW |
| Temperatuurcoëfficiënt | ±200ppm/°C |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 125°C |
| toepassingen | - |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | 14-SOIC (0.220", 5.59mm Width) |
| Apparaatpakket leverancier | - |
| Grootte / afmeting | 0.390" L x 0.220" W (9.91mm x 5.59mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.093" (2.36mm) |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | 767141680GP |
QY Componenten hebben de beste prijs voor 767141680GP, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen 767141680GP, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen 767141680GP, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van CTS Resistor Products alle reeksen Weerstandsnetwerken, arrays componenten. U kunt ook andere delen kopen van CTS Resistor Products en Weerstandsnetwerken, arrays van ons. Zoals 742C043222JP, 742C043221JP, KFF6338A, CER0138B, CER0139B, KFF6538A, CER0032A, CER0468A, KFF6193A, CER0325C 742C083240JP, 742C083302JP, 742C083361JP, 742C083750JP, EXB-V4V684JV, RAVF164DJT430R, TC122-JR-07100KL, TC122-JR-07100RL, TC122-JR-0710KL, TC122-JR-0715RL.
Kopen CTS Resistor Products 767141680GP bij ons, bespaar tijd en geld.