| Fabrikant Onderdeelnummer | 767143680GP |
|---|---|
| Fabrikant | CTS Resistor Products |
| product categorie | Weerstandsnetwerken, arrays |
| beschikbare kwaliteit | 178370 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES ARRAY 7 RES 68 OHM 14SOIC |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | 767143680GP.pdf |
| Onderdeel nummer | 767143680GP |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Circuit Type | Isolated |
| Weerstand (ohms) | 68 |
| Tolerantie | ±2% |
| Aantal weerstanden | 7 |
| Resistor Matching Ratio | - |
| Resistor-Ratio-Drift | - |
| Aantal pins | 14 |
| Vermogen per element | 200mW |
| Temperatuurcoëfficiënt | ±200ppm/°C |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 125°C |
| toepassingen | - |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | 14-SOIC (0.220", 5.59mm Width) |
| Apparaatpakket leverancier | - |
| Grootte / afmeting | 0.390" L x 0.220" W (9.91mm x 5.59mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.093" (2.36mm) |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | 767143680GP |
QY Componenten hebben de beste prijs voor 767143680GP, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen 767143680GP, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen 767143680GP, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van CTS Resistor Products alle reeksen Weerstandsnetwerken, arrays componenten. U kunt ook andere delen kopen van CTS Resistor Products en Weerstandsnetwerken, arrays van ons. Zoals 73L5R43G, 73L5R47G, 73L5R51G, 73L5R56G, 73L5R62G, 73L5R68G, 73L5R75G, 73L5R82G, 73L5R91G, 73WL4R100F EXB-H8V221J, EXB-H8E471J, EXB-H8V222J, EXB-H8E473J, 4816P-1-472LF, 4816P-2-105LF, 4814P-1-103LF, 4816P-1-221LF, 4816P-1-473LF, 4814P-1-102LF.
Kopen CTS Resistor Products 767143680GP bij ons, bespaar tijd en geld.