| Fabrikant Onderdeelnummer | 767161680GP |
|---|---|
| Fabrikant | CTS Resistor Products |
| product categorie | Weerstandsnetwerken, arrays |
| beschikbare kwaliteit | 93690 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES ARRAY 15 RES 68 OHM 16SOIC |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | 767161680GP.pdf |
| Onderdeel nummer | 767161680GP |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Circuit Type | Bussed |
| Weerstand (ohms) | 68 |
| Tolerantie | ±2% |
| Aantal weerstanden | 15 |
| Resistor Matching Ratio | - |
| Resistor-Ratio-Drift | - |
| Aantal pins | 16 |
| Vermogen per element | 100mW |
| Temperatuurcoëfficiënt | ±200ppm/°C |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 125°C |
| toepassingen | - |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width) |
| Apparaatpakket leverancier | - |
| Grootte / afmeting | 0.440" L x 0.220" W (11.18mm x 5.59mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.093" (2.36mm) |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | 767161680GP |
QY Componenten hebben de beste prijs voor 767161680GP, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen 767161680GP, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen 767161680GP, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van CTS Resistor Products alle reeksen Weerstandsnetwerken, arrays componenten. U kunt ook andere delen kopen van CTS Resistor Products en Weerstandsnetwerken, arrays van ons. Zoals 770101223P, 770101511P, 770101333P, 770103203P, 770101332P, 770101512P, 770103684P, 770103202P, 770103473P, 770101331P YC124-JR-0747KL, 741C083510JP, 741C083270JP, 741C083220JP, 741C083101JP, CRA06S083100RJTA, CRA06S08310K0JTA, CRA06S0831K00JTA, CRA06S08333R0JTA, CRA06S0834K70JTA.
Kopen CTS Resistor Products 767161680GP bij ons, bespaar tijd en geld.