| Fabrikant Onderdeelnummer | 770103333 |
|---|---|
| Fabrikant | CTS Resistor Products |
| product categorie | Weerstandsnetwerken, arrays |
| beschikbare kwaliteit | 167290 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES ARRAY 5 RES 33K OHM 10SIP |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | 770103333.pdf |
| Onderdeel nummer | 770103333 |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Obsolete |
| Circuit Type | Isolated |
| Weerstand (ohms) | 33k |
| Tolerantie | ±2% |
| Aantal weerstanden | 5 |
| Resistor Matching Ratio | - |
| Resistor-Ratio-Drift | - |
| Aantal pins | 10 |
| Vermogen per element | 100mW |
| Temperatuurcoëfficiënt | ±100ppm/°C |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 125°C |
| toepassingen | - |
| Montage type | Through Hole |
| Pakket / koffer | 10-SIP |
| Apparaatpakket leverancier | 10-SIP |
| Grootte / afmeting | 1.000" L x 0.098" W (25.40mm x 2.50mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.195" (4.95mm) |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | 770103333 |
QY Componenten hebben de beste prijs voor 770103333, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen 770103333, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen 770103333, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van CTS Resistor Products alle reeksen Weerstandsnetwerken, arrays componenten. U kunt ook andere delen kopen van CTS Resistor Products en Weerstandsnetwerken, arrays van ons. Zoals 77063223P, 77061473P, 77061222P, 77061471P, 77061272P, 77063104P, 77063102P, 77063473P, 770101223P, 770101511P EXB-38V133JV, EXB-38V163JV, EXB-38V203JV, EXB-38V243JV, EXB-38V303JV, EXB-38V363JV, EXB-38V433JV, EXB-38V623JV, EXB-38V753JV, EXB-38V913JV.
Kopen CTS Resistor Products 770103333 bij ons, bespaar tijd en geld.