| Fabrikant Onderdeelnummer | 77083274P |
|---|---|
| Fabrikant | CTS Resistor Products |
| product categorie | Weerstandsnetwerken, arrays |
| beschikbare kwaliteit | 196000 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES ARRAY 4 RES 270K OHM 8SIP |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | 77083274P.pdf |
| Onderdeel nummer | 77083274P |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Circuit Type | Isolated |
| Weerstand (ohms) | 270k |
| Tolerantie | ±2% |
| Aantal weerstanden | 4 |
| Resistor Matching Ratio | - |
| Resistor-Ratio-Drift | - |
| Aantal pins | 8 |
| Vermogen per element | 100mW |
| Temperatuurcoëfficiënt | ±100ppm/°C |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 125°C |
| toepassingen | - |
| Montage type | Through Hole |
| Pakket / koffer | 8-SIP |
| Apparaatpakket leverancier | 8-SIP |
| Grootte / afmeting | 0.800" L x 0.098" W (20.32mm x 2.50mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.195" (4.95mm) |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | 77083274P |
QY Componenten hebben de beste prijs voor 77083274P, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen 77083274P, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen 77083274P, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van CTS Resistor Products alle reeksen Weerstandsnetwerken, arrays componenten. U kunt ook andere delen kopen van CTS Resistor Products en Weerstandsnetwerken, arrays van ons. Zoals 752091102GPTR7, 753101472GPTR7, 753091472GPTR7, 742X083102JP, 77061104P, 770101104P, 767163472GP, 767163471GP, 742C083272JP, 742C083224JP EXB-V4V822JV, EXB-V4V1R2JV, EXB-V4V1R5JV, EXB-V4V2R0JV, EXB-V4V3R0JV, EXB-V4V3R3JV, EXB-V4V5R1JV, EXB-V4V7R5JV, EXB-V4V1R0JV, EXB-34V684JV.
Kopen CTS Resistor Products 77083274P bij ons, bespaar tijd en geld.