| Fabrikant Onderdeelnummer | 77083333 |
|---|---|
| Fabrikant | CTS Resistor Products |
| product categorie | Weerstandsnetwerken, arrays |
| beschikbare kwaliteit | 184310 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES ARRAY 4 RES 33K OHM 8SIP |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | 77083333.pdf |
| Onderdeel nummer | 77083333 |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Obsolete |
| Circuit Type | Isolated |
| Weerstand (ohms) | 33k |
| Tolerantie | ±2% |
| Aantal weerstanden | 4 |
| Resistor Matching Ratio | - |
| Resistor-Ratio-Drift | - |
| Aantal pins | 8 |
| Vermogen per element | 100mW |
| Temperatuurcoëfficiënt | ±100ppm/°C |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 125°C |
| toepassingen | - |
| Montage type | Through Hole |
| Pakket / koffer | 8-SIP |
| Apparaatpakket leverancier | 8-SIP |
| Grootte / afmeting | 0.800" L x 0.098" W (20.32mm x 2.50mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.195" (4.95mm) |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | 77083333 |
QY Componenten hebben de beste prijs voor 77083333, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen 77083333, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen 77083333, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van CTS Resistor Products alle reeksen Weerstandsnetwerken, arrays componenten. U kunt ook andere delen kopen van CTS Resistor Products en Weerstandsnetwerken, arrays van ons. Zoals 0538-011-B-2.5-11LF, 0538-000-B-7.0-25LF, 0538-002-F-15.0-60LF, 0538-011-A-5.5-18LF, 0538-011-A-2.0-8, 0538-011-A-6.0-25, 0538-011-B-2.5-11, 0538-000-B-7.0-25, 0538-002-F-15.0-60, 0538-011-C-3.0-10LF TC164-JR-07100RL, TC164-JR-071KL, TC164-JR-074K7L, TC164-JR-0710KL, TC164-JR-07100KL, CRA04S08310K0JTD, CRA04S0831K00JTD, TC164-FR-0710KL, CAT16-1002F4LF, CRA04P083100RJTD.
Kopen CTS Resistor Products 77083333 bij ons, bespaar tijd en geld.