| Fabrikant Onderdeelnummer | 77F331J |
|---|---|
| Fabrikant | Bourns Inc. |
| product categorie | Vaste smoorspoelen |
| beschikbare kwaliteit | 165940 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | FIXED IND 330UH 137MA 6.4 OHM TH |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | 77F331J.pdf |
| Onderdeel nummer | 77F331J |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Obsolete |
| Type | Wirewound |
| Materiaal - Kern | Ferrite |
| Inductie | 330µH |
| Tolerantie | ±5% |
| Huidige score | 137mA |
| Huidig - Verzadiging | - |
| afscherming | Unshielded |
| DC Resistance (DCR) | 6.4 Ohm Max |
| Q @ Freq | 65 @ 796kHz |
| Frequentie - zelfresonant | 2.6MHz |
| ratings | - |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 105°C |
| Inductance Frequency - Test | 796kHz |
| Kenmerken | - |
| Montage type | Through Hole |
| Pakket / koffer | Axial |
| Apparaatpakket leverancier | Axial |
| Grootte / afmeting | 0.157" Dia x 0.410" L (3.99mm x 10.41mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | 77F331J |
QY Componenten hebben de beste prijs voor 77F331J, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen 77F331J, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen 77F331J, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Bourns Inc. alle reeksen Vaste smoorspoelen componenten. U kunt ook andere delen kopen van Bourns Inc. en Vaste smoorspoelen van ons. Zoals TISP4200H3BJR-S, TISP4360H3BJR-S, TISP4400H3BJR-S, TISP4A270H3BJR-S, TISP4C115H3BJR-S, TISP4C125H3BJR-S, TISP4C145H3BJR-S, TISP4C220H3BJR-S, TISP4C250H3BJR-S, TISP4C290H3BJR-S 5721-RC, C-7X, C-40X, PE-51508NL, C-56U, C-14X, 157D, 506WLSM0R70KT619T, 159ZL, 159V.
Kopen Bourns Inc. 77F331J bij ons, bespaar tijd en geld.