| Fabrikant Onderdeelnummer | 805F200 |
|---|---|
| Fabrikant | Ohmite |
| product categorie | Chassis Mount Weerstanden |
| beschikbare kwaliteit | 23740 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES CHAS MNT 200 OHM 1% 5W |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | 805F200.pdf |
| Onderdeel nummer | 805F200 |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Obsolete |
| Weerstand | 200 Ohms |
| Tolerantie | ±1% |
| Vermogen (Watts) | 5W |
| Samenstelling | Wirewound |
| Temperatuurcoëfficiënt | ±20ppm/°C |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 275°C |
| Kenmerken | - |
| Coating, behuizingstype | Aluminum |
| Montage functie | Flanges |
| Grootte / afmeting | 0.600" L x 0.646" W (15.24mm x 16.41mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.330" (8.38mm) |
| Leadstijl | Solder Lugs |
| Pakket / koffer | Axial, Box |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | 805F200 |
QY Componenten hebben de beste prijs voor 805F200, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen 805F200, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen 805F200, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Ohmite alle reeksen Chassis Mount Weerstanden componenten. U kunt ook andere delen kopen van Ohmite en Chassis Mount Weerstanden van ons. Zoals WHAR50FET, 43J22RE, WHD1K0FET, WHD10KFET, WHE1R0FET, WHE250FET, WHE5R0FET, WHE1K0FET, WNC1R0FET, WNA51RFET AHA500FB-32R4, AHA500FB-332R, AHA500FB-33R2, AHA500FB-340R, AHA500FB-348R, AHA500FB-34R, AHA500FB-34R8, AHA500FB-357R, AHA500FB-35R7, AHA500FB-365R.
Kopen Ohmite 805F200 bij ons, bespaar tijd en geld.