| Fabrikant Onderdeelnummer | 80811000000 |
|---|---|
| Fabrikant | Littelfuse Inc. |
| product categorie | zekeringen |
| beschikbare kwaliteit | 457563 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | FUSE BOARD MNT 1A 250VAC 450VDC |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | 80811000000.pdf |
| Onderdeel nummer | 80811000000 |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Type zekering | Board Mount (Cartridge Style Excluded) |
| Huidige score | 1A |
| Voltage Rating - AC | 250V |
| Voltage Rating - DC | 450V |
| Reactietijd | Fast |
| Pakket / koffer | Radial, Box |
| Montage type | Through Hole |
| Capaciteit overschrijden @ Nominale spanning | 100A AC, 10kA DC |
| Smelten I²t | 0.0066 |
| Keurmerken | cULus |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C ~ 125°C |
| Kleur | - |
| Grootte / afmeting | 0.350" L x 0.183" W x 0.350" H (8.90mm x 4.65mm x 8.90mm) |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | 80811000000 |
QY Componenten hebben de beste prijs voor 80811000000, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen 80811000000, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen 80811000000, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Littelfuse Inc. alle reeksen zekeringen componenten. U kunt ook andere delen kopen van Littelfuse Inc. en zekeringen van ons. Zoals V140LS20APX10, V130LT20BPX10, V130LU20APX10, V130LU20BP, V130LT20APX10, V130LU20BPX10, V68ZT20P, V150ZS20PX10, V150ZS20P, V150ZU20PX10 0467005.NRHF, 046802.5NR, 1206SFF300F/32-2, 1206SFF400F/32-2, 1206SFF100F/63-2, 0437001.WR, 0603SFF600F/24-2, 0438.375WR, 0438002.WRGT, SMM 25.
Kopen Littelfuse Inc. 80811000000 bij ons, bespaar tijd en geld.