| Fabrikant Onderdeelnummer | 80813000000 |
|---|---|
| Fabrikant | Littelfuse Inc. |
| product categorie | zekeringen |
| beschikbare kwaliteit | 101630 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | FUSE 3A 250V FA TE5 RADIAL |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | 80813000000.pdf |
| Onderdeel nummer | 80813000000 |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Type zekering | Board Mount (Cartridge Style Excluded) |
| Huidige score | 3A |
| Voltage Rating - AC | 250V |
| Voltage Rating - DC | 350V |
| Reactietijd | Fast |
| Pakket / koffer | Radial, Box |
| Montage type | Through Hole |
| Capaciteit overschrijden @ Nominale spanning | 200A AC, 10kA DC |
| Smelten I²t | 0.2191 |
| Keurmerken | cURus, PSE/JET |
| Bedrijfstemperatuur | -65°C ~ 125°C |
| Kleur | - |
| Grootte / afmeting | 0.350" L x 0.183" W x 0.350" H (8.90mm x 4.65mm x 8.90mm) |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | 80813000000 |
QY Componenten hebben de beste prijs voor 80813000000, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen 80813000000, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen 80813000000, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Littelfuse Inc. alle reeksen zekeringen componenten. U kunt ook andere delen kopen van Littelfuse Inc. en zekeringen van ons. Zoals V14H23PL3T, V14H250PL1A, V14H250PL1T, V14H250PL2T, V14H250PL3T, V14H25PL1A, V14H25PL1T, V14H25PL2T, V14H25PL3T, V14H275PL1A ERB-RD1R25X, MFU1206FF01750P100, MFU0603FF03150P100, MFU0603FF02500P100, 1206SFP150F/63-2, ERB-RD0R63X, ERB-RD5R00X, C1F 1, C1F 3.5, C1F 3.
Kopen Littelfuse Inc. 80813000000 bij ons, bespaar tijd en geld.