| Fabrikant Onderdeelnummer | 80F121 |
|---|---|
| Fabrikant | Ohmite |
| product categorie | Door gatweerstanden |
| beschikbare kwaliteit | 122300 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES 121 OHM 10W 1% AXIAL |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | 80F121.pdf |
| Onderdeel nummer | 80F121 |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Weerstand | 121 Ohms |
| Tolerantie | ±1% |
| Vermogen (Watts) | 10W |
| Samenstelling | Wirewound |
| Kenmerken | - |
| Temperatuurcoëfficiënt | ±20ppm/°C |
| Bedrijfstemperatuur | - |
| Pakket / koffer | Axial |
| Apparaatpakket leverancier | Axial |
| Grootte / afmeting | 0.406" Dia x 1.843" L (10.30mm x 46.80mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | - |
| Aantal beëindigingen | 2 |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | 80F121 |
QY Componenten hebben de beste prijs voor 80F121, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen 80F121, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen 80F121, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Ohmite alle reeksen Door gatweerstanden componenten. U kunt ook andere delen kopen van Ohmite en Door gatweerstanden van ons. Zoals ACPP0805 270R B, ACPP0805 27R B, ACPP0805 2K B, ACPP0805 2K4 B, ACPP0805 2K7 B, ACPP0805 300R B, ACPP0805 30R B, ACPP0805 330R B, ACPP0805 360R B, ACPP0805 36R B FM0207FTE52-91K, FM0207FTE52-91R, FM0207FTE52-9K1, FM0207FTF52-220K, FM0207FTF52-30K, FM0207FTF52-3K9, FM0207FTF52-510R, FM0207FTF52-68R, FMF-25FRF52-100K, FMF-25FRF52-100R.
Kopen Ohmite 80F121 bij ons, bespaar tijd en geld.