| Fabrikant Onderdeelnummer | 80F40R2 |
|---|---|
| Fabrikant | Ohmite |
| product categorie | Door gatweerstanden |
| beschikbare kwaliteit | 162070 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES 40.2 OHM 10W 1% AXIAL |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | 80F40R2.pdf |
| Onderdeel nummer | 80F40R2 |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Weerstand | 40.2 Ohms |
| Tolerantie | ±1% |
| Vermogen (Watts) | 10W |
| Samenstelling | Wirewound |
| Kenmerken | - |
| Temperatuurcoëfficiënt | ±20ppm/°C |
| Bedrijfstemperatuur | - |
| Pakket / koffer | Axial |
| Apparaatpakket leverancier | Axial |
| Grootte / afmeting | 0.406" Dia x 1.843" L (10.30mm x 46.80mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | - |
| Aantal beëindigingen | 2 |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | 80F40R2 |
QY Componenten hebben de beste prijs voor 80F40R2, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen 80F40R2, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen 80F40R2, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Ohmite alle reeksen Door gatweerstanden componenten. U kunt ook andere delen kopen van Ohmite en Door gatweerstanden van ons. Zoals RW2R0DAR050FE, RW2S0DA24R0JE, RW2S0CB1R00JE, AP725 10R F, RW1S0BA1R00JE, RW1S0BAR020FE, RW1S0CKR025FE, RW1S0CKR025DE, TDH35P200RJE, TDH35P15R0JE MRS25000C8668FCT00, MRS25000C8669FCT00, MRS25000C8872FCT00, MRS25000C8873FCT00, MRS25000C8878FCT00, MRS25000C8878FRP00, MRS25000C8879FCT00, MRS25000C9010FRP00, MRS25000C9012FRP00, MRS25000C9090FCT00.
Kopen Ohmite 80F40R2 bij ons, bespaar tijd en geld.