| Fabrikant Onderdeelnummer | 810F400 |
|---|---|
| Fabrikant | Ohmite |
| product categorie | Chassis Mount Weerstanden |
| beschikbare kwaliteit | 119520 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES CHAS MNT 400 OHM 1% 10W |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | 810F400.pdf |
| Onderdeel nummer | 810F400 |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Obsolete |
| Weerstand | 400 Ohms |
| Tolerantie | ±1% |
| Vermogen (Watts) | 10W |
| Samenstelling | Wirewound |
| Temperatuurcoëfficiënt | ±20ppm/°C |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 275°C |
| Kenmerken | - |
| Coating, behuizingstype | Aluminum |
| Montage functie | Flanges |
| Grootte / afmeting | 0.750" L x 0.812" W (19.05mm x 20.63mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.400" (10.16mm) |
| Leadstijl | Solder Lugs |
| Pakket / koffer | Axial, Box |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | 810F400 |
QY Componenten hebben de beste prijs voor 810F400, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen 810F400, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen 810F400, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Ohmite alle reeksen Chassis Mount Weerstanden componenten. U kunt ook andere delen kopen van Ohmite en Chassis Mount Weerstanden van ons. Zoals RW2R0CBR400JT, RW2S0CBR220J, RW2S0CBR220JT, RW2S0CBR240J, RW2S0CBR240JT, RW2S0CBR470J, RW2S0CBR470JT, RW2S0DAR005FT, RW2S0DAR005J, RW2S0DAR005JT HS15 4R7 J, HS15 500R J, HS15 50R J, HS15 560R J, HS15 56R J, HS15 5K6 J, HS15 5R J, HS15 680R J, HS15 68R J, HS15 6K8 J.
Kopen Ohmite 810F400 bij ons, bespaar tijd en geld.