| Fabrikant Onderdeelnummer | 81FR10 |
|---|---|
| Fabrikant | Ohmite |
| product categorie | Door gatweerstanden |
| beschikbare kwaliteit | 26230 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES 0.1 OHM 1W 1% AXIAL |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | 81FR10.pdf |
| Onderdeel nummer | 81FR10 |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Weerstand | 100 mOhms |
| Tolerantie | ±1% |
| Vermogen (Watts) | 1W |
| Samenstelling | Wirewound |
| Kenmerken | - |
| Temperatuurcoëfficiënt | ±90ppm/°C |
| Bedrijfstemperatuur | - |
| Pakket / koffer | Axial |
| Apparaatpakket leverancier | Axial |
| Grootte / afmeting | 0.126" Dia x 0.437" L (3.20mm x 11.10mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | - |
| Aantal beëindigingen | 2 |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | 81FR10 |
QY Componenten hebben de beste prijs voor 81FR10, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen 81FR10, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen 81FR10, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Ohmite alle reeksen Door gatweerstanden componenten. U kunt ook andere delen kopen van Ohmite en Door gatweerstanden van ons. Zoals TWW5J47RE, OF391JE, OF47GJE, TWW5J1R5E, TWW5J5R6E, 45J15RE, 45F120E, 43F220E, 45J100E, 45F12RE FMP100FRE52-140K, FMP100FRE52-140R, FMP100FRE52-143K, FMP100FRE52-143R, FMP100FRE52-147K, FMP100FRE52-147R, FMP100FRE52-14K, FMP100FRE52-14K3, FMP100FRE52-14K7, FMP100FRE52-14R.
Kopen Ohmite 81FR10 bij ons, bespaar tijd en geld.