| Fabrikant Onderdeelnummer | 860010672008 |
|---|---|
| Fabrikant | Wurth Electronics Inc. |
| product categorie | Aluminium condensatoren |
| beschikbare kwaliteit | 134860 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | CAP 4.7 UF 20% 50 V |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | 860010672008.pdf |
| Onderdeel nummer | 860010672008 |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Capaciteit | 4.7µF |
| Tolerantie | ±20% |
| Voltage - beoordeeld | 50V |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Levensduur @ Temp. | 2000 Hrs @ 85°C |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C ~ 85°C |
| Polarisatie | Polar |
| ratings | - |
| toepassingen | General Purpose |
| Ripple Current @ Low Frequency | 46mA @ 120Hz |
| Ripple Current @ High Frequency | 78.2mA @ 100kHz |
| Impedantie | - |
| Lead Spacing | 0.079" (2.00mm) |
| Grootte / afmeting | 0.197" Dia (5.00mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.492" (12.50mm) |
| Surface Mount Land Size | - |
| Montage type | Through Hole |
| Pakket / koffer | Radial, Can |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | 860010672008 |
QY Componenten hebben de beste prijs voor 860010672008, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen 860010672008, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen 860010672008, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Wurth Electronics Inc. alle reeksen Aluminium condensatoren componenten. U kunt ook andere delen kopen van Wurth Electronics Inc. en Aluminium condensatoren van ons. Zoals 875105244011, 875105444001, 875105444002, 875105244012, 875105444003, 875105444004, 875105445005, 875105544002, 875105445007, 875105545005 860020581026, 860241181005, ECO-S2GA121BA, ECO-S2GB121BA, 860021380018, ECO-S2AP152DA, 860020780026, 860080581028, ECO-S1EP123DA, 860040880007.
Kopen Wurth Electronics Inc. 860010672008 bij ons, bespaar tijd en geld.