| Fabrikant Onderdeelnummer | 90J35R |
|---|---|
| Fabrikant | Ohmite |
| product categorie | Door gatweerstanden |
| beschikbare kwaliteit | 79650 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES 35 OHM 11W 5% AXIAL |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | 90J35R.pdf |
| Onderdeel nummer | 90J35R |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Weerstand | 35 Ohms |
| Tolerantie | ±5% |
| Vermogen (Watts) | 11W |
| Samenstelling | Wirewound |
| Kenmerken | Flame Retardant Coating, Safety |
| Temperatuurcoëfficiënt | ±30ppm/°C |
| Bedrijfstemperatuur | - |
| Pakket / koffer | Axial |
| Apparaatpakket leverancier | Axial |
| Grootte / afmeting | 0.343" Dia x 1.811" L (8.70mm x 46.00mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | - |
| Aantal beëindigingen | 2 |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | 90J35R |
QY Componenten hebben de beste prijs voor 90J35R, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen 90J35R, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen 90J35R, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Ohmite alle reeksen Door gatweerstanden componenten. U kunt ook andere delen kopen van Ohmite en Door gatweerstanden van ons. Zoals MJ6982FE-R52, MJ7320FE-R52, MJ7500FE-R52, MJ7501FE-R52, MJ7502FE-R52, MJ7503FE-R52, MJ75R0FE-R52, MJ8061FE-R52, MJ8062FE-R52, MJ8250FE-R52 FMP200FBE52-43K, FMP200FBE52-43K2, FMP200FBE52-43R, FMP200FBE52-43R2, FMP200FBE52-442K, FMP200FBE52-442R, FMP200FBE52-44K2, FMP200FBE52-44R2, FMP200FBE52-453K, FMP200FBE52-453R.
Kopen Ohmite 90J35R bij ons, bespaar tijd en geld.