| Fabrikant Onderdeelnummer | ACTP212 |
|---|---|
| Fabrikant | Panasonic Electric Works |
| product categorie | Automotive Relays |
| beschikbare kwaliteit | 89950 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RELAY AUTOMOTIVE SPDTX2 30A 12V |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | ACTP212.pdf |
| Onderdeel nummer | ACTP212 |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Type coil | Non Latching |
| Spoelstroom | 83.3mA |
| Spoelspanning | 12VDC |
| Contact Formulier | SPDT (1 Form C) x 2 |
| Contact Beoordeling (huidig) | 30A |
| Schakelspanning | 14VDC - Nom |
| Voltage inschakelen (Max) | 7.2 VDC |
| Spanning uitschakelen (min) | 1 VDC |
| Gebruik tijd | 10ms |
| Release Time | 10ms |
| Kenmerken | - |
| Montage type | Through Hole |
| Beëindigingsstijl | PC Pin |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C ~ 85°C |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | ACTP212 |
QY Componenten hebben de beste prijs voor ACTP212, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen ACTP212, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen ACTP212, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Panasonic Electric Works alle reeksen Automotive Relays componenten. U kunt ook andere delen kopen van Panasonic Electric Works en Automotive Relays van ons. Zoals EEU-EE2D331, EEA-GA1E150H, EEE-1EA220WAR, EEE-HAA221XAP, EEE-HB1C471AP, ECE-A1EN331U, EEU-FR1C392SB, EEU-EB2D330, EEU-HD1V331, ECE-A0JN332U CB1-R-12V, CB1F-M-12V, 4-1904124-3, CB1A-M-24V, CB1-R-M-12V, CB1-24V, CA1A-12V-N-5, CA1A-12V-A-5, 6-1393292-3, CB1AHF-P-12V.
Kopen Panasonic Electric Works ACTP212 bij ons, bespaar tijd en geld.