| Fabrikant Onderdeelnummer | AF0201FR-0730RL |
|---|---|
| Fabrikant | Yageo |
| product categorie | Chipweerstand - opbouw |
| beschikbare kwaliteit | 111430 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES SMD 30 OHM 1% 1/20W 0201 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | AF0201FR-0730RL.pdf |
| Onderdeel nummer | AF0201FR-0730RL |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Weerstand | 30 Ohms |
| Tolerantie | ±1% |
| Vermogen (Watts) | 0.05W, 1/20W |
| Samenstelling | Thick Film |
| Kenmerken | Anti-Sulfur, Moisture Resistant |
| Temperatuurcoëfficiënt | ±200ppm/°C |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Pakket / koffer | 0201 (0603 Metric) |
| Apparaatpakket leverancier | 0201 |
| Grootte / afmeting | 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.010" (0.26mm) |
| Aantal beëindigingen | 2 |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | AF0201FR-0730RL |
QY Componenten hebben de beste prijs voor AF0201FR-0730RL, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen AF0201FR-0730RL, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen AF0201FR-0730RL, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Yageo alle reeksen Chipweerstand - opbouw componenten. U kunt ook andere delen kopen van Yageo en Chipweerstand - opbouw van ons. Zoals AT0805DRE075K76L, AT0805DRE075K9L, AT0805DRE07604KL, AT0805DRE07604RL, AT0805DRE0760K4L, AT0805DRE0760R4L, AT0805DRE07619KL, AT0805DRE07619RL, AT0805DRE0761K9L, AT0805DRE0761R9L RG2012P-121-B-T5, RCL06121K50FKEA, RG2012P-5111-B-T5, RG2012P-1541-B-T5, RCL06122K87FKEA, RL1220S-R27-F, ERA-2AEB93R1X, RCL061215R0FKEA, RG1608P-184-B-T5, RG1608P-112-B-T5.
Kopen Yageo AF0201FR-0730RL bij ons, bespaar tijd en geld.