| Fabrikant Onderdeelnummer | AF0201FR-07620RL |
|---|---|
| Fabrikant | Yageo |
| product categorie | Chipweerstand - opbouw |
| beschikbare kwaliteit | 93690 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES SMD 620 OHM 1% 1/20W 0201 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | AF0201FR-07620RL.pdf |
| Onderdeel nummer | AF0201FR-07620RL |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Weerstand | 620 Ohms |
| Tolerantie | ±1% |
| Vermogen (Watts) | 0.05W, 1/20W |
| Samenstelling | Thick Film |
| Kenmerken | Anti-Sulfur, Moisture Resistant |
| Temperatuurcoëfficiënt | ±200ppm/°C |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Pakket / koffer | 0201 (0603 Metric) |
| Apparaatpakket leverancier | 0201 |
| Grootte / afmeting | 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.010" (0.26mm) |
| Aantal beëindigingen | 2 |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | AF0201FR-07620RL |
QY Componenten hebben de beste prijs voor AF0201FR-07620RL, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen AF0201FR-07620RL, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen AF0201FR-07620RL, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Yageo alle reeksen Chipweerstand - opbouw componenten. U kunt ook andere delen kopen van Yageo en Chipweerstand - opbouw van ons. Zoals CC0805KRNPO9BN470, CC0805JRNPO9BN300, CC0402KRX5R6BB823, CC0603ZRY5V6BB474, CC0603ZRY5V8BB224, CC0603ZRY5V9BB103, CC0603ZRY5V9BB473, CC0603JRNPOYBN221, CC0603GRNPO9BN240, CC0603GRNPO9BN360 CR0603-FX-51R0ELF, MCR03ERTF1622, RC3216J152CS, RC3216F302CS, RC0805FR-072K74L, MCR01MRTF2200, RMCF0603FT4M99, RC3216J334CS, CRGH0805F1K0, RC2012F2102CS.
Kopen Yageo AF0201FR-07620RL bij ons, bespaar tijd en geld.