| Fabrikant Onderdeelnummer | AF0805FR-0710ML |
|---|---|
| Fabrikant | Yageo |
| product categorie | Chipweerstand - opbouw |
| beschikbare kwaliteit | 64220 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES SMD 10M OHM 1% 1/8W 0805 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | AF0805FR-0710ML.pdf |
| Onderdeel nummer | AF0805FR-0710ML |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Weerstand | 10 MOhms |
| Tolerantie | ±1% |
| Vermogen (Watts) | 0.125W, 1/8W |
| Samenstelling | Thick Film |
| Kenmerken | Anti-Sulfur, Moisture Resistant |
| Temperatuurcoëfficiënt | ±100ppm/°C |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 155°C |
| Pakket / koffer | 0805 (2012 Metric) |
| Apparaatpakket leverancier | 0805 |
| Grootte / afmeting | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.024" (0.60mm) |
| Aantal beëindigingen | 2 |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | AF0805FR-0710ML |
QY Componenten hebben de beste prijs voor AF0805FR-0710ML, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen AF0805FR-0710ML, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen AF0805FR-0710ML, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Yageo alle reeksen Chipweerstand - opbouw componenten. U kunt ook andere delen kopen van Yageo en Chipweerstand - opbouw van ons. Zoals MMP100FRE23K2, MMP100FRE23K7, MMP100FRE23R2, MMP100FRE23R7, MMP100FRE240K, MMP100FRE240R, MMP100FRE243K, MMP100FRE243R, MMP100FRE249K, MMP100FRE249R CPF0603B3K3E, RNCF1206BTE383R, 73L7R91J, ERJ-14RQJ5R6U, CPF0603B820KE, CRCW121051K0JNEAHP, RNCF1206BTE44K2, RNCF1206BTE28K0, CRM2512AJW-103ELF, CPF0603B33RE.
Kopen Yageo AF0805FR-0710ML bij ons, bespaar tijd en geld.