| Fabrikant Onderdeelnummer | AMB3402 |
|---|---|
| Fabrikant | Panasonic Electronic Components |
| product categorie | Bewegingssensoren - Optisch |
| beschikbare kwaliteit | 45730 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | SENSOR REFL LONG H TYPE W/OSC |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | AMB3402.pdf |
| Onderdeel nummer | AMB3402 |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Obsolete |
| Sensortype | Area Reflective |
| Afstand detecteren | 78.7" (2m) 6.6' |
| Uitgangstype | NPN - Open Collector |
| Voltage - Levering | 5.5 V ~ 27 V |
| Trigger Type | Internal |
| Kenmerken | Horizontal Mount Type |
| Pakket / koffer | Box |
| Bedrijfstemperatuur | -25°C ~ 75°C (TA) |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | AMB3402 |
QY Componenten hebben de beste prijs voor AMB3402, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen AMB3402, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen AMB3402, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Panasonic Electronic Components alle reeksen Bewegingssensoren - Optisch componenten. U kunt ook andere delen kopen van Panasonic Electronic Components en Bewegingssensoren - Optisch van ons. Zoals ECW-U2333V16, ECH-U1333GC9, ECQ-U2A273ML, ECQ-U2A823ML, ECQ-U2A563ML, ECQ-U2A332ML, ECQ-E2154KB, ECQ-E2124JF, ECQ-E4153KF, ECQ-E2124KF EKMC1601113, EKMB1393111K, 555-28027, AMN41121, AMN31112, AMN32111, EKMB1301112K, EKMB1303111K, AMN21111, AMN43122.
Kopen Panasonic Electronic Components AMB3402 bij ons, bespaar tijd en geld.