| Fabrikant Onderdeelnummer | AMB340910 |
|---|---|
| Fabrikant | Panasonic Electronic Components |
| product categorie | Bewegingssensoren - Optisch |
| beschikbare kwaliteit | 126280 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | SENSOR REFL LONG H TYPE W/OSC |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | AMB340910.pdf |
| Onderdeel nummer | AMB340910 |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Obsolete |
| Sensortype | Area Reflective |
| Afstand detecteren | 39" (1m) 3.3' |
| Uitgangstype | NPN - Open Collector |
| Voltage - Levering | 4.5 V ~ 5.5 V |
| Trigger Type | Internal |
| Kenmerken | Horizontal Mount Type |
| Pakket / koffer | Box |
| Bedrijfstemperatuur | -25°C ~ 75°C (TA) |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | AMB340910 |
QY Componenten hebben de beste prijs voor AMB340910, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen AMB340910, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen AMB340910, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Panasonic Electronic Components alle reeksen Bewegingssensoren - Optisch componenten. U kunt ook andere delen kopen van Panasonic Electronic Components en Bewegingssensoren - Optisch van ons. Zoals EEE-HBJ471UAP, EEE-TC1A221P, EEE-TG1K220UP, EEE-HB1A471AP, EEE-HBJ152UAP, EEE-FK0J182SP, EEE-HBE471UAP, EEE-HBV221UAP, EEE-TC1A331P, EEE-TC1A471P PYD 1598, 28032, EKMC1603111, SEN-13968, AMN34111, EKMB1304111K, AMN32112, AMN31111, AMN14111, AMN14112.
Kopen Panasonic Electronic Components AMB340910 bij ons, bespaar tijd en geld.