| Fabrikant Onderdeelnummer | ANL-350 |
|---|---|
| Fabrikant | Eaton |
| product categorie | Elektrische, speciale zekeringen |
| beschikbare kwaliteit | 123780 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | FUSE STRIP 350A 80VDC BOLT MOUNT |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | ANL-350.pdf |
| Onderdeel nummer | ANL-350 |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Type zekering | Fuse Strip |
| Huidige score | 350A |
| Voltage Rating - AC | - |
| Voltage Rating - DC | 80V |
| Reactietijd | Fast |
| toepassingen | Lift Trucks |
| Kenmerken | Indicating |
| Klasse | - |
| Keurmerken | UR |
| Bedrijfstemperatuur | - |
| Capaciteit overschrijden @ Nominale spanning | 2.7kA |
| Montage type | Bolt Mount |
| Pakket / koffer | Rectangular, Blade |
| Grootte / afmeting | 0.874" Dia x 3.189" L (22.20mm x 81.00mm) |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | ANL-350 |
QY Componenten hebben de beste prijs voor ANL-350, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen ANL-350, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen ANL-350, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Eaton alle reeksen Elektrische, speciale zekeringen componenten. U kunt ook andere delen kopen van Eaton en Elektrische, speciale zekeringen van ons. Zoals CF361FGK, 15100-401, 15100-412, 2A1909-23, 2A1667-7, 2A1986-2, 2A1667-22, HCL-NL-1, 2A1667-6, 2A1667-10 0481.250VXL, 0481.375VXL, C10G1, C10G0.5, FLNR01.6T, 16NH00AM-6, 16NH00GL-6, 004182312, 004182313, 004182314.
Kopen Eaton ANL-350 bij ons, bespaar tijd en geld.