| Fabrikant Onderdeelnummer | ASPI-U201610-R33M-T |
|---|---|
| Fabrikant | Abracon LLC |
| product categorie | Vaste smoorspoelen |
| beschikbare kwaliteit | 79200 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | FIXED IND 0.33UH 4.1A 25MOHM |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | ASPI-U201610-R33M-T.pdf |
| Onderdeel nummer | ASPI-U201610-R33M-T |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Type | Wirewound |
| Materiaal - Kern | - |
| Inductie | 330nH |
| Tolerantie | ±20% |
| Huidige score | - |
| Huidig - Verzadiging | - |
| afscherming | Unshielded |
| DC Resistance (DCR) | - |
| Q @ Freq | - |
| Frequentie - zelfresonant | - |
| ratings | - |
| Bedrijfstemperatuur | - |
| Inductance Frequency - Test | 100kHz |
| Kenmerken | - |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | Nonstandard, 2 Lead |
| Apparaatpakket leverancier | - |
| Grootte / afmeting | 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.039" (1.00mm) |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | ASPI-U201610-R33M-T |
QY Componenten hebben de beste prijs voor ASPI-U201610-R33M-T, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen ASPI-U201610-R33M-T, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen ASPI-U201610-R33M-T, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Abracon LLC alle reeksen Vaste smoorspoelen componenten. U kunt ook andere delen kopen van Abracon LLC en Vaste smoorspoelen van ons. Zoals AMCV-0603-140-C180N-T, AMCV-0603-140-C300N-T, AMCV-0603-140-C800N-T, AMCV-0603-180-C300N-T, AMCV-0603-180-C600N-T, AMCV-0603-260-C180N-T, AMCV-0603-260-C300N-T, AMCV-0603-260-C500N-T, AMCV-0603-180-C800N-T, AMCV-1206H-650-T AIMC-0805-56NJ-T, AIMC-0805-68NJ-T, AIMC-0805-R12J-T, AIML-0805-R047K-T, AIML-0805-R068K-T, AIML-0805-R27K-T, AIML-0805-R39K-T, AIML-0805-1R8K-T, AIML-0805-4R7K-T, MLF1608D68NMTA00.
Kopen Abracon LLC ASPI-U201610-R33M-T bij ons, bespaar tijd en geld.