| Fabrikant Onderdeelnummer | AT0402DRD07105RL |
|---|---|
| Fabrikant | Yageo |
| product categorie | Chipweerstand - opbouw |
| beschikbare kwaliteit | 47090 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES SMD 105 OHM 0.5% 1/16W 0402 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | AT0402DRD07105RL.pdf |
| Onderdeel nummer | AT0402DRD07105RL |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Weerstand | 105 Ohms |
| Tolerantie | ±0.5% |
| Vermogen (Watts) | 0.063W, 1/16W |
| Samenstelling | Thin Film |
| Kenmerken | Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| Temperatuurcoëfficiënt | ±25ppm/°C |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 155°C |
| Pakket / koffer | 0402 (1005 Metric) |
| Apparaatpakket leverancier | 0402 |
| Grootte / afmeting | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.014" (0.35mm) |
| Aantal beëindigingen | 2 |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | AT0402DRD07105RL |
QY Componenten hebben de beste prijs voor AT0402DRD07105RL, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen AT0402DRD07105RL, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen AT0402DRD07105RL, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Yageo alle reeksen Chipweerstand - opbouw componenten. U kunt ook andere delen kopen van Yageo en Chipweerstand - opbouw van ons. Zoals RT0402DRE0786K6L, RT0402DRE07698RL, RT0402DRE073K65L, RT0402DRE078K87L, RT0402DRE0780K6L, RT0402DRE076K49L, RT0603DRD07432RL, RT0402DRE079K1L, RT0402DRE07604RL, RT0402DRE07240RL RT0402DRE0748R7L, RT0402DRE074K53L, RT0402DRE07511RL, RT0402DRE07523RL, RT0402DRE0752K3L, RT0402DRE0752R3L, RT0402DRE0753R6L, RT0402DRE07549RL, RT0402DRE0754K9L, RT0402DRE0754R9L.
Kopen Yageo AT0402DRD07105RL bij ons, bespaar tijd en geld.