| Fabrikant Onderdeelnummer | AT0603FRE072K2L |
|---|---|
| Fabrikant | Yageo |
| product categorie | Chipweerstand - opbouw |
| beschikbare kwaliteit | 31720 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES SMD 2.2K OHM 1% 1/10W 0603 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | AT0603FRE072K2L.pdf |
| Onderdeel nummer | AT0603FRE072K2L |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Weerstand | 2.2 kOhms |
| Tolerantie | ±1% |
| Vermogen (Watts) | 0.1W, 1/10W |
| Samenstelling | Thin Film |
| Kenmerken | Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| Temperatuurcoëfficiënt | ±50ppm/°C |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 155°C |
| Pakket / koffer | 0603 (1608 Metric) |
| Apparaatpakket leverancier | 0603 |
| Grootte / afmeting | 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.022" (0.55mm) |
| Aantal beëindigingen | 2 |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | AT0603FRE072K2L |
QY Componenten hebben de beste prijs voor AT0603FRE072K2L, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen AT0603FRE072K2L, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen AT0603FRE072K2L, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Yageo alle reeksen Chipweerstand - opbouw componenten. U kunt ook andere delen kopen van Yageo en Chipweerstand - opbouw van ons. Zoals AC1206JRNPO0BN221, CC1206KKX7RABB473, CC0805KKNPO9BN222, CS1206KKX7R0BB104, CC1206JRNPO0BN332, AC1206KKX7R0BB104, CC0805FRNPO0BN102, CC1206MRY5V6BB106, CC1206JKX7RBBB103, AS0805KKX7R9BB104 RMCF1206FT806R, CRCW12062R20JNEA, CRCW06032R05FKEA, MCR03ERTF2321, CRCW08054M70FKEA, RC0402JR-0751KL, CRCW1206768RFKEA, RC1608F2612CS, RC2012F911CS, RMCF0805JT7K50.
Kopen Yageo AT0603FRE072K2L bij ons, bespaar tijd en geld.