| Fabrikant Onderdeelnummer | BA9SW12A |
|---|---|
| Fabrikant | APEM Inc. |
| product categorie | LED's - Lampvervangingen |
| beschikbare kwaliteit | 111430 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | BASED LED BA9S WHITE |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | BA9SW12A.pdf |
| Onderdeel nummer | BA9SW12A |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Kan lampen vervangen | Multiple Miniature Bayonet Lamps |
| Grootte / afmeting | 0.394" Dia x 0.945" H (10.00mm x 24.00mm) |
| Golflengte | - |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 12V |
| Basistype | Miniature Bayonet (BA9S) |
| Kleur | White |
| Millicandela-beoordeling | 2070mcd |
| Configuratie | Single |
| toepassingen | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | BA9SW12A |
QY Componenten hebben de beste prijs voor BA9SW12A, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen BA9SW12A, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen BA9SW12A, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van APEM Inc. alle reeksen LED's - Lampvervangingen componenten. U kunt ook andere delen kopen van APEM Inc. en LED's - Lampvervangingen van ons. Zoals Q14P1CXXSB12, Q6P3BXXB24E, Q6R3BXXB24E, Q6R3BXXB12E, Q8P3CXXB12E, Q8P3CXXB24E, Q8R3BXXB12E, Q16P1CXXR12E, Q16P1CXXY12E, Q6F3BXXW24E PCL200-BR12V, PCL200-BR5V, PCL200C-BA12V, PCL200C-BA5V, PCL200C-BG12V, PCL200C-BG5V, PCL200C-BR12V, PCL200C-BR5V, PCL201-200-BA12V, PCL201-200-BA5V.
Kopen APEM Inc. BA9SW12A bij ons, bespaar tijd en geld.